Každá rekonstrukce komerčních prostor je trochu náročnější a klade i vyšší nároky na zhotovitele. Naši technici posoudí stav stávajících komerčních prostor a zajistí možné úpravy nejen podle požadavků klienta, ale samozřejmě i v souladu s platnými normami, předpisy a stavebním zákonem. Rekonstrukce komerčních prostor může totiž znamenat nejen dispoziční řešení, ale i změnu užívání objektu,takže rekonstrukce komerčních budov může znamenat například dokonalá rekonstrukce restaurace ze sklepního prostoru nebo i skvělé kancelářské prostory ze starých bytů.

Provádíme veškeré stavební úpravy, zednické práce a jiné činnosti, které do rekonstrukce určitě patří. Na vše také dohlíží odborný dozor, bez kterého by žádná stavební úprava nebyla kompletní.

Jsme stavební firma, která má ve svém portfoliu služeb nejen rekonstrukce budov, rekonstrukce komerčních prostorů, rekonstrukce domů a rekonstrukce bytů, ale také malířské práce, malování bytů a domů, opravy fasád, zednické práce, patří sem i sanace zdiva, bourací práce a jiné stavební práce a úpravy, které například souvisí s rekonstrukcemi.

Naše lokalita zaměření je především Praha, Praha 6, Praha 7, Praha 5.

Nechte se inspirovat naší prací

Kam pokračovat dál?

NAGANO STAV s.r.o. - Profesionálové ve stavebnictví!